Жабеня механічна дерев'яна 3D-модель 4649406
- В наявності
- Код: 4649406
390 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жабка від Mr.Playwood вистрибне з рук, якщо стиснути “ножиці” пружини. З нею можна грати в веселу гру – «квача», щоб наздоганяючи інших торкатися їх лапками дерев’яної жабки. Конструктор збирається з деталей, які необхідно від’єднати від планшетів і зібрати по інструкції
Кількість деталей 71 деталей
Для дітей від 14 років.
Розмір моделі в зібраному виді, мм 195(410)*200*30
Розмір упаковки см 24*18*3
Кількість деталей 71 деталей
Для дітей від 14 років.
Розмір моделі в зібраному виді, мм 195(410)*200*30
Розмір упаковки см 24*18*3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mr.Playwood |
| Вікова група | Від 7 років |
| Кількість деталей | 71 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Дерев'яний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 30 мм |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Новинка | Новинка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴









