Конструктор - квіти 224 деталі
Діти зможуть вивчати структуру квітів, форми та кольори і створювати світ саду з різними комбінаціями.
Іграшки-конструктори для квітників виготовлені з оновленого нетоксичного та міцного АБС-пластику, без запаху.
Квітковий набір легко збирається і розбирається, дітям легше і безпечніше грати.
Розмір пакування 35*24*6
Діти зможуть вивчати структуру квітів, форми та кольори і створювати світ саду з різними комбінаціями.
Іграшки-конструктори для квітників виготовлені з оновленого нетоксичного та міцного АБС-пластику, без запаху.
Квітковий набір легко збирається і розбирається, дітям легше і безпечніше грати.
Розмір пакування 35*24*6
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ББ |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 224 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Рослини |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Діаметр упаковки | 240 мм |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Упаковка | Дерев'яна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Новинка | Новинка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 442 ₴







