Шахи механічна дерев'яна 3D-модель 4649423
- В наявності
- Код: 4649423
670 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Версія гри «Шахи» допомагає звести до мінімуму використання ігрових гаджетів, підтримує розвиток комунікативних навичок, моторики і просторового мислення. Це корисний інструмент, щоб урізноманітнити довгу подорож або скоротити час очікування в аеропорту чи на вокзалі не томлячись від нудьги. Для складання цієї моделі клей не потрібен! Всі елементи були вирізані лазером. Вам потрібно лише акуратно відокремити деталі від планшету, на якому вони розташовані. Не забудьте покласти «Шахи» із собою в подорож і Ви не помітите як промине час у дорозі
Кількість деталей 129 деталей
Для дітей від 14 років.
Розмір моделі в зібраному виді, мм 204*202*65
Розмір упаковки см 36*18*3
Кількість деталей 129 деталей
Для дітей від 14 років.
Розмір моделі в зібраному виді, мм 204*202*65
Розмір упаковки см 36*18*3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mr.Playwood |
| Вікова група | Від 7 років |
| Кількість деталей | 129 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Дерев'яний |
| Матеріал | Дерево |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 30 мм |
| Довжина упаковки | 360 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴









