Великий Сфінкс конструктор механічний дерев'яний 3D 159 дет. 4977584
- В наявності
- Код: 4977584
840 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сфінкс у єгипетських пірамідах оповитий міфами та питаннями. Хто це зробив? Чи є в ньому таємні кімнати? Які були його кольори? Як і багато вчених, пан. Playwood не має на це відповіді. Однак, як і ви, вони були заінтриговані цією особливою конструкцією та зробили з неї мініатюрний конструктор. Подібно до шарів скелі, з якої був висічений Сфінкс, ваш новий дерев’яний конструктор має саме такі шари. Це надає йому разючої схожості з лежачим левом з людською головою.
Кількість деталей 159 деталей
Для дітей від 14 років.
Розмір моделі в зібраному виді, мм393*110*111
Розмір упаковки см 24*18*3
Кількість деталей 159 деталей
Для дітей від 14 років.
Розмір моделі в зібраному виді, мм393*110*111
Розмір упаковки см 24*18*3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mr.Playwood |
| Вікова група | Від 10 років |
| Кількість деталей | 159 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Архітектурні споруди |
| Тип конструктора | 3D |
| Матеріал | Дерево |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 30 мм |
| Довжина упаковки | 360 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴









