Корабель Драккар Вікінгів "Бойовий Дракон" конструктор механічний дерев'яний 3D 131 дет. 5088239
- В наявності
- Код: 5088239
980 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця невелика модель корабля Драккар Вікінгів "Бойовий Дракон" конструктор механічний дерев'яний 3D може стати улюбленою іграшкою вашої дитини. Але в першу чергу це комплект. Зберіть дерев'яну модель разом з дитиною відповідно до інструкції.
Акуратно від'єднайте деталі від пластин і зберіть дерев'яний комплект без клею. Всі необхідні деталі входять в комплект. Збирайте та насолоджуйтесь незвичайним механічним 3D-транспортом Mr.Playwood!
Кількість деталей 131 деталей
Для дітей від 14 років.
Розмір моделі в зібраному виді, мм 341*165*250
Розмір упаковки см 36*18*3
Акуратно від'єднайте деталі від пластин і зберіть дерев'яний комплект без клею. Всі необхідні деталі входять в комплект. Збирайте та насолоджуйтесь незвичайним механічним 3D-транспортом Mr.Playwood!
Кількість деталей 131 деталей
Для дітей від 14 років.
Розмір моделі в зібраному виді, мм 341*165*250
Розмір упаковки см 36*18*3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mr.Playwood |
| Вікова група | Від 10 років |
| Кількість деталей | 131 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Кораблі, човни |
| Тип конструктора | Дерев'яний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 30 мм |
| Довжина упаковки | 360 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴










