Статуя Свободи (Еко - лайт) конструктор механічний дерев'яний 3D 171 дет. 4649426
- В наявності
- Код: 4649426
1 350 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Статуя Свободи - національний пам'ятник США, символ свободи, демократії та справедливості. Це одна з найзнаменитіших скульптур у США та у світі, часто звана «символом Нью-Йорка і США», «символом свободи і демократії», «Леді Свобода». Це подарунок французьких громадян до сторіччя американської революції..Завдяки дерев’яним 3D-моделям Mr.Playwood серії «Еко – лайт» можна зрозуміти основні принципи роботи механіки і електромеханіки. Зібравши динамо-машину, дитина зможе дізнатися, як іграшковий мотор генератора перетворює свою силу в екологічне джерело енергії. Всі необхідні деталі входять до комплектації набору.
Кількість деталей 171 деталей
Для дітей від 14 років.
Розмір моделі в зібраному виді, см 19*16*38
Розмір упаковки см 36*18*3
Кількість деталей 171 деталей
Для дітей від 14 років.
Розмір моделі в зібраному виді, см 19*16*38
Розмір упаковки см 36*18*3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mr.Playwood |
| Вікова група | Від 10 років |
| Кількість деталей | 171 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Електронний |
| Матеріал | Дерево |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 30 мм |
| Довжина упаковки | 360 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴











