Емпайр Стейт Білдінг (Еко - лайт) конструктор механічний дерев'яний 3D 168 дет. 4649425
- В наявності
- Код: 4649425
1 420 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Емпайр Стейт Білдінг - хмарочос висотою 381 м (448 м з антеною), що має 102 поверхи, зведений у стилі ар деко в окрузі Мангеттен міста Нью-Йорка, США.Хмарочос Емпайр-Стейт-Білдінґ став першою будівлею у світі, яка мала понад 100 поверхів. Завдяки дерев'яним 3D-моделям Mr.Playwood серії "Еко - лайт" можна зрозуміти основні принципи роботи механіки та електромеханіки. Зібравши динамо-машину, дитина зможе дізнатися, як іграшковий мотор генератора перетворює свою силу на екологічне джерело енергії. Усі необхідні деталі входять у комплект набору.
Кількість деталей 168 деталей
Для дітей від 14 років.
Розмір моделі в зібраному виді, см 45*16*19
Розмір упаковки см 36*18*3
Кількість деталей 168 деталей
Для дітей від 14 років.
Розмір моделі в зібраному виді, см 45*16*19
Розмір упаковки см 36*18*3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mr.Playwood |
| Вікова група | Від 10 років |
| Кількість деталей | 168 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Архітектурні споруди |
| Тип конструктора | Електронний |
| Матеріал | Дерево |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 30 мм |
| Довжина упаковки | 360 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 420 ₴











