Александрійський Маяк (Еко - лайт) конструктор механічний дерев'яний 3D280 дет. 4977582
- В наявності
- Код: 4977582
1 600 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Александрійський маяк або Фароський маяк — одне з Семи чудес стародавнього світу. Зменшену копію майже 150-метрового шедевру інженерного та архітектурного мистецтва античності тепер можна зібрати власноруч з дерев’яних деталей, що входять до комплектації 3D-моделі від Mr.Playwood, їх необхідно лише від’єднати Завдяки дерев’яним 3D-моделям Mr.Playwood серії «Еко – лайт» можна зрозуміти основні принципи роботи механіки і електромеханіки. Зібравши динамо-машину, дитина зможе дізнатися, як іграшковий мотор генератора перетворює свою силу в екологічне джерело енергії. Всі необхідні деталі входять до комплектації набору.
Кількість деталей 204деталей
Для дітей від 14 років.
Розмір моделі в зібраному виді, см 18.5*16*29.8
Розмір упаковки см 36*18*3
Кількість деталей 204деталей
Для дітей від 14 років.
Розмір моделі в зібраному виді, см 18.5*16*29.8
Розмір упаковки см 36*18*3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mr.Playwood |
| Вікова група | Від 10 років |
| Кількість деталей | 204 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тематика | Архітектурні споруди |
| Тип конструктора | Дерев'яний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 30 мм |
| Довжина упаковки | 360 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴











