Дерев'яна гра-сортер PolarB Фігури (44050) 4162883
- В наявності
- Код: 4162883
1 191 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яна гра-сортер PolarB Фігури створена для вивчення форм і квітів з дітьми від 2 років. Нижній диск має різнокольорові сегменти, у верхньому зроблено п'ять прорізів під фігури. При повороті верхньої панелі можна створювати кольорові фігурки та підбирати до них відповідні блоки набору. В комплекті також є 6 двосторонніх карток з прикладами 12 композицій з блоків. Також малюки можуть створювати різні фігурні композиції з блоків за картками з набору або задіяти фантазію. Це тренує навички конструювання, образне мислення. Дерев'яний сортер з фігур розвиває кругозір, вміння порівнювати та групувати предмети за різними ознаками, знайомить із геометрією та логікою. Згодом малюкам легше освоювати нове.
Набір-сортер PolarB виконаний у спокійному забарвленні, що позитивно впливає на емоційне тло дитини, не перевантажує його нервову систему.
Дитячий сортер підходить для занять вдома, у дитячому садку та центрі розвитку. Може використовуватися в рамках методик Нікітіних, Сегена, Монтессорі.
Всі деталі набору виконані з натурального матеріалу, покриті нешкідливими фарбами, краї та кути закруглені та добре відшліфовані. Розмір круглої основи 22 х 2 см.
Гра-сортер Фігури, як і всі дерев'яні розвиваючі іграшки PolarB, виготовлена відповідно до стандартів безпеки та якості EN71, ASTM.
Набір-сортер PolarB виконаний у спокійному забарвленні, що позитивно впливає на емоційне тло дитини, не перевантажує його нервову систему.
Дитячий сортер підходить для занять вдома, у дитячому садку та центрі розвитку. Може використовуватися в рамках методик Нікітіних, Сегена, Монтессорі.
Всі деталі набору виконані з натурального матеріалу, покриті нешкідливими фарбами, краї та кути закруглені та добре відшліфовані. Розмір круглої основи 22 х 2 см.
Гра-сортер Фігури, як і всі дерев'яні розвиваючі іграшки PolarB, виготовлена відповідно до стандартів безпеки та якості EN71, ASTM.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PolarB |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.67 кг |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1.5 |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Уяву | 1 |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина | 26 см |
| Код Уктвед | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 9 |
| Кількість предметів в наборі | 25 |
| Логічне мислення | 1 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Математичні навички | 1 |
| Матеріал упаковки | Картон |
| Методики навчання | Монтессорі, Нікіті, Сегена |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Сортери |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Розпізнавання фігур | 1 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Математика |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 26 см |
| Код | 6971608440502 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 191 ₴




