Коронки по дереву набірні 2" Ø26-63 мм висота 43 мм SIGMA (1520021) 1482350
- В наявності
- Код: 1482350
114 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коронки по дереву набірні 2" Ø26-63 мм висота 43 мм SIGMA (1520021)
Використовують для свердління отворів у дереві, фанері, ДСП, клеєних щитах, пластмасі, гіпсокартоні. Виготовлені з вуглецевої сталі з додатковим гартуванням та заточкою ріжучих зубів. Мають розрізну конструкцію.
Застосовують при монтажі електровимикачів, розподільних коробок, стельових світильників, освітлювальної фурнітури, а також при прокладці сантехнічних і каналізаційних трубопроводів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1520021 |
| Висота коронки, мм | 43 мм |
| Габарити | 10.5X16X8/ мм |
| Діаметр, мм | 26-63 |
| Кількість у наборі, шт. | 7 |
| Комплектація | 5 коронок Ø26, 32, 38, 45, 50, 56, 63 мм |
| Кратність | 1 |
| Мінімальна партія замовлення, шт. | 1 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | Ø - 26, 32, 38, 45, 50, 56, 63, H - 43 мм |
| Тип свердла | Корончасте |
| Тип упаковки | Картонний тримач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 114 ₴











