Легкий міський рюкзак для ноутбука 14,1 дюймів чорний 5218568
- В наявності
- Код: 5218568
595 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легкий міський рюкзак для ноутбука 14,1 дюймів чорний
Опис товару:
- Регульовані ремені рюкзака.
- Ручка для перенесення рюкзака в руці.
- Рюкзак має одне основне відділення. Всередині розташований відсік для ноутбука.
- На лицьовій стороні рюкзака розташовано дві кишені на блискавці.
- USB-роз'єм для зарядки телефону за допомогою павербанка (на бічній поверхні рюкзака).
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Розміри: 40 x 28 x 12 см.
- Об'єм: 13 л.
- Вага: 345 г.
- Колір: чорний.
- Виробник: Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ББ |
| Вага | 345 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 3 л |
| Особливості | USB-роз'єм |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | Міські |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴












