Легкий складаний міський рюкзак 20L Live in style блакитний 5207831
- В наявності
- Код: 5207831
595 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легкий складаний міський рюкзак 20L Live in style блакитний
Опис товару:
- Рюкзак виготовлений в сучасному молодіжному стилі.
- Рюкзак складається в маленьку сумочку.
- Основне відділення закривається на блискавку.
- Додаткова кишеня на блискавці на передній стороні рюкзака.
- Дві сітчасті кишені на бічних поверхнях рюкзака.
- Регульовані лямки рюкзака.
- Ручка у верхній частині рюкзака.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Розміри: 47 х 28 х 18 см (В х Ш х Г).
- Розмір в складеному вигляді: 16х12х4 см.
- Об'єм: 20 л.
- Вага: близько 135 г.
- Колір: голубой.
- Виробник: Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LS |
| Вага | 0.135 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 47 см |
| Глибина | 18 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 20 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип парасольки | Складной |
| Тип рюкзака | Міські |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴













