Маленький міський рюкзак 3L LS Антизлодій з RFid сірий 5218564
- В наявності
- Код: 5218564
695 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маленький рюкзак 8L LS Антизлодій з RFid сірий 4061461272968
Опис товару:
-
Регульовані лямки рюкзака.
Спинка має м'яке сітчасте покриття.
Ручка для перенесення рюкзака в руці.
Рюкзак має одне основне відділення. Всередині розташовані дві відкриті кишені, одна з яких сітчаста.
На лицьовій стороні рюкзака розташована одна кишеня на блискавці. Всередині розташована кишенька з RFid захистом і шнурок з карабіном для ключів.
На відділенні і кишені спеціальні бігунки з карабінами, які фіксуються на спеціальному кільці, запобігаючи несанкціонованому відкриттю.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Розміри: 26 x 16,5 x 8 см. Товщина вказана без урахування передньої кишені.
- Об'єм: 3 л.
- Вага: 205 г.
- Колір: сірий.
- Виробник: Live in Style (LS).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LS |
| Вага | 205 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 8 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 3 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 16.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | Міські |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴













