Міський рюкзак 17 л ASCE Roll Top, синій 5218569
- В наявності
- Код: 5218569
1 095 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міський рюкзак 17L ASCE Roll Top синій
Опис товару:
- Рюкзак виготовлений із міцної синтетичної тканини з прогумованим покриттям всередині.
- Містке основне відділення з внутрішньою кишенею.
- Рюкзак закривається скручуванням клапана, фіксується на липучках і ремінці з фастексом.
- Вертикальна кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака. .
- Зручна м'яка спинка з сітчастою поверхнею.
- Регульовані плечові, нагрудні ремені.
- Компресійні ремені на бічних поверхнях рюкзака.
- Ручка у верхній частині рюкзака.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Розміри: Ш x В x Г: 26 x 46 (62) x 14 см.
- Об'єм: близько 17 л.
- Вага: 430 г.
- Колір: синій.
- Виробник: ASCE.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ББ |
| Вага | 430 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 46 см |
| Глибина | 14 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 17 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Синій |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | Міські |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 095 ₴













