Дитячий рюкзак Людина-павук, Spider-Man червоний 5207076
- В наявності
- Код: 5207076
795 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий рюкзак Людина-павук, Spider-Man червоний
Опис товару:
- Рюкзак місткий, оснащений одним відділенням на блискавку.
- В основному відділенні є відкрита кишеня.
- Кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
- Регульовані лямки рюкзака.
- Рюкзак можна носити і в руці, зверху є ручка.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Розміри, см: 25 х 35 х 12.
- Вага: 270 г.
- Об'єм, л: 10.
- Виробник: Durabo, Китай.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ББ |
| Вага | 270 г |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 12 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 7 л |
| Персонажі | Spider-Man |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴













