Містка дорожня косметичка, несесер EiE сірого кольору 5218566
- В наявності
- Код: 5218566
495 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Містка дорожня косметичка, несесер EiE сірий
Опис товару:
- Матеріал: міцний поліестер з водовідштовхувальними властивостями.
- Містка, практична, зручна косметичка.
- Косметичка має одне основне відкрите відділення на блискавці.
- Усередині розташовано три відкриті кишені, дві з яких сітчасті.
- Ідеально підходить для відпочинку, в готелі, відрядженні, у валізі та у ванній кімнаті.
- У верхній частині косметички вшитий дротяний каркас, завдяки чому косметичка закривається за аналогією з саквояжем.
- Тканинна ручка на бічній поверхні косметички.
- Дно косметички має покриття зі штучної шкіри.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Розміри: 27 х 20 х 14 см.
- Вага: 190 г.
- Колір: сірий.
- Бренд: EiE, Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EIE |
| Вага | 0.19 г |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Косметичка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴













