Дерев'яний сортер PolarB Розвиток 5 в 1 (44007) 3946787
- В наявності
- Код: 3946787
846 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чи може ігровий набір для малюків розважати та навчати одночасно? Так, якщо це іграшка PolarB Розвиток 5 в 1 для дітей від 18 місяців. На одній стороні розташовані шестерні для кручення, на інших – отвори різних форм, в які вставляються дерев'яні блоки із зображеннями тварин. По-перше, дерев'яний сортер розвиває логічне мислення: малюк навчається знаходити зв'язок між геометричними формами та контурами отворів. По-друге, завдяки тактильним дослідженням покращується чутливість пальців, розвивається дрібна моторика. Плюс до всього, дитина попутно вивчає кольори і форми, через картинки знайомиться з різними тваринами. Вони виконані в пастельних тонах із гладко відшліфованої деревини. В результаті дитина отримує не тільки іграшку, що розвиває, але і відмінний наочний матеріал для розвитку за методикою Монтессорі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PolarB |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44007 |
| Вага | 0.6 кг |
| Вага (кг) | 0.5 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1.5 |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Уяву | 1 |
| Висота | 15 см. |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина | 17 см |
| Код Уктвед | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Логічне мислення | 1 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал упаковки | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Сортери |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання фігур | 1 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 17 см |
| Код | 6971608440076 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 846 ₴









