Набір снігу кінетичний пісок для дітей, набір “Тварини взимку”, маса для ліплення, творчості з формою для ліплення 5022294
- В наявності
- Код: 5022294
1 440 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кінетичний сніг «Тварини взимку» – захоплююча творчість для дітей!
Цей набір – чудова нагода для дітей проявити фантазію та весело провести час, створюючи зимові фігурки. Кінетичний сніг не тане, легко ліпиться і не прилипає до рук, завдяки чому грати з ним зручно і приємно.
У комплект входять 500 г м'якого кінетичного снігу, 6 фігурок у вигляді тварин, сніголіп у формі сніговика, а також зручний пластиковий кейс для зберігання. Набір абсолютно безпечний, нетоксичний і підходить для дітей від 3 років.
Особливості:
- 500 г кінетичного снігу
- 6 фігурок тварин
- Снігжколіп у формі сніговика
- Зручний пластиковий кейс (40×26×9 см)
- Безпечний, не токсичний, не прилипає до рук
- Підходить для дітей від 3 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ББ |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість кольорів у наборі | 1 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Кінетичний пісок |
| Колір | Білий |
| Упаковка | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 26 см |
| Довжина | 9 см |
| Ширина | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴













