Складна сумка шоппер для покупок 25L Topmove Esmara Traveler синя 5072463
- В наявності
- Код: 5072463
450 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Складна сумка шоппер для покупок 25L Topmove Esmara Traveler синя
Опис товару:
- Сумка на одне основне відділення на блискавці з однією внутрішньою кишенею на блискавці.
- Кишеня на блискавці на передній стінці сумки.
- Сумка складається у накладній передній стінці сумки.
- Міцна тканина поліестер.
- Дві ручки середньої довжини.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Колір: синій.
- Розміри сторони сумки: 51х22х40 см.
- Максимальна вантажність 15 кг.
- Об'єм: 25L.
- Виробник: Topmove, Німеччина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPMOVE |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Синій |
| Тип тканини | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 51 см |
| Глибина | 22 см мм |
| Довжина | 510.0 |
| Жорсткість | М'яка |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Універсальний |
| Тип | Сумка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴













