Дитяча сумка для дівчинки з екошкіри C&A Mickey Mouse золотистого кольору 5212915
- В наявності
- Код: 5212915
695 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маленька дитяча сумка для дівчинки з екошкіри C&A Mickey Mouse золотистого кольору
Опис:
- Оригінальний неповторний дизайн сумки.
- Одне відділення, закривається на блискавку.
- Підкладка виконана з щільної синтетичної тканини.
- Незнімний регульований наплічний ремінь.
Характеристики:
- Матеріал: штучна шкіра.
- Колір: золотистий.
- Розмір см (ШхВхГ): 17х17х7.
- Вага: 265 г.
- Виробник: C&A.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | C&A |
| Вага | 265 г |
| Висота | 17 см |
| Глибина | 7 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Унісекс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴













